20 let na českém trhu

Vedoucí směny ve voňavé výrobě - až 30.000 Kč/m

Místo práce:
Hořice
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Staňte se součástí významné společnosti, která se o své zaměstnance stará a nabízí jim mnoho benefitů (závodní stravování, slevy na výrobky, příspěvek na penzijní spoření atd.)
Hledáme zodpovědného pracovníka/ci na pozici Předák výrobní linky.
Nevadí Vám směnný provoz a chcete využít své pracovní zkušenosti z výrobního procesu? Hledáte práci od pondělí do pátku a mít tak volné víkendy na vaše záliby?
Zašlete nám Váš životopis

Náplň práce:
- zodpovědnost za proces výroby
- vedení pracovníků ve výrobě
- dodržování správné výrobní praxe
- přátelské prostředí stabilní české společnosti
- možnost kreativně se podílet na rozvoji firmy
- možnost seberealizace
- dotované závodní stravování, zaměstnanecké slevy na naše výrobky
- možnost příspěvku na penzijní spoření
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SOŠ/SOU vzdělání
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- spolehlivost a zodpovědnost
Kontaktní formulář
Mám zájem o Vedoucí směny ve voňavé výrobě - až 30.000 Kč/m

Kontaktní osoba:
Eliška Johnson
Telefon:
770 121 924