20 let na českém trhu

Práce v moderní a čisté výrobě–náb.příspěvek 35.000Kč

Místo práce:
České Budějovice
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete pracovat v moderním a čistém prostředí? Pro stabilního a seriózního zaměstnavatele, který se o své zaměstnance stará?
Pak se nám ozvěte! Hledáme do týmu zkušené kolegy na pozici Seřizovač vstřikolisů.

Hlavní náplň práce:
- Seřizování a obsluha vstřikovacích lisů
- Dodržování předepsaných technologických postupů

- Motivační mzdové ohodnocení dle zkušeností (základ + příplatky + odměny)
- Zázemí rostoucí a stabilní společnosti
- Stravenky
- 13.plat
- Náborový příspěvek 35 000Kč
- Možnost profesního růstu
- Další zaměstnanecké benefity

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Vyučení v technickém oboru
- Seřizovač vstřikolisů výhodou
- Spolehlivost, zodpovědnost
- Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (dlouhý a krátký týden, 12hodinové směny)

Mám zájem o Práce v moderní a čisté výrobě–náb.příspěvek 35.000Kč

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531