20 let na českém trhu

Fajn práce pro každého - 2 směnný provoz

Místo práce:
Kuřim
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jste manuálně zručný/á, rád/a pracujete samostatně a třeba i na směny? Neváhejte se nám tedy ozvat. Aktuálně hledáme pracovníky, kteří mají zájem o stabilní zaměstnání v oblasti automobilového průmyslu v oddělení kontroly kvality. Nabízíme práci ve 2-směnném provozu od pondělí do pátku (ranní 6:00 - 14:00, odpolední 14:00 - 18:00). Směnnost si můžete vybrat. Nástup možný ihned.
Náplní práce je kontrola výrobků případně drobné opravy produktů. Není třeba žádná předchozí praxe, vše Vás rádi naučíme.
Místo výkonu práce: Kuřim
- mzdu až 24.000 Kč/měsíc
- zajištění ochranných pracovních pomůcek
- příspěvek na dopravu
- přátelský pracovní kolektiv
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- dobrý zrak (brýle nejsou překážkou)
- manuální zručnost a pečlivost
Kontaktní formulář
Mám zájem o Fajn práce pro každého - 2 směnný provoz

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
775 587 017