20 let na českém trhu

Různorodá práce ve výrobě - údržba/seřizování strojů

Místo práce:
Chomutov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jste technický typ a vyznáte se ve strojích? Dejte nám o sobě vědět. Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou kovových automobilových komponentů a do našeho týmu přijmeme nového kolegu do výroby, který nám pomůže udržet naši výrobu v chodu. Hledáme člověka, který je technicky zdatný a má již předchozí zkušenosti s údržbou nebo seřizováním strojů ve výrobě.

Náplň práce:
- řešení technických změn
- údržba a opravy technologického vybavení firmy
- zajišťování bezpečnost a kvalitu výroby
- stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
- možnost profesního růstu a rozvoje
- dotované stravování
- flexi passy
- týden dovolené navíc
- 13. plat
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zkušenosti na pozici seřizovač nebo údržbář ve výrobě
- ochota pracovat na směny (8,12 hod)
- platnou vyhlášku č. 50 §6
- spolehlivost, pracovitost
Mám zájem o Různorodá práce ve výrobě - údržba/seřizování strojů

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159