20 let na českém trhu

Zajímavá práce v čokoládovně – obsluha strojů

Místo práce:
Olomouc
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Baví Vás práce ve výrobě a současně nemáte rádi monotónnost? Nebojíte se fyzicky namáhavější práce? Pak máme nabídku právě pro Vás. Pro našeho klienta, známou čokoládovnu, hledáme pracovníky do výroby na obsluhu strojů. Pracuje se v nepřetržitém provozu ve 12-hodinových směnách (ranní 6 -18 hod./noční 18-6 hod.) Nabízíme nadstandardní příplatky, týden dovolené navíc a další benefity. Pracovní pozice je svou povahou vhodná spíše pro muže a to z důvodu své fyzické náročnosti. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- obsluha vah, výtahů,
- zásobování výroby surovinami
- obsluha myčky a činnosti související s výrobními formami
- práce s dokumenty
- práci ve známé potravinářské společnosti s dlouholetou tradicí
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování (obědy za 25 Kč)
- dobře dostupnou lokalitu
- práci v čistém prostředí
- pravidelnou výplatu mzdy
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- dobrý fyzický a zdravotní stav
- manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost
- flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu
Kontaktní formulář
Mám zájem o Zajímavá práce v čokoládovně – obsluha strojů

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Olomouc
Telefon:
775 587 006