20 let na českém trhu

Fajn práce přímo v Praze - zajímavé benefity+13.plat

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete pracovat pro stabilního a seriózního zaměstnavatele, který se o své zaměstnance stará? Hledáte zajímavou práci, kde máte možnost být součástí výroby designového nábytku? Hledáme do týmu šikovné a manuálně zručné kolegy na montáž korpusů či na obsluhu olepovacího stroje. Není třeba žádná speciální praxe s truhlařinou - důležitá je manuální zručnost a praxe z jakékoliv výroby.
- Motivující finanční ohodnocení
- Roční odměny (13. plat)
- Příspěvek ve výši 30% na Multisport kartu
- Závodní stravování - dotace na jídlo
- Příspěvek na penzijní připojištění (po 1 roce)
- Práci v malé firmě (rodinný kolektiv)
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SOU/SŠ
- Manuální zručnost
- Samostatnost a spolehlivost
- Ochotu pracovat ve dvou až třísměnném provozu dle zakázek ( PO-PÁ 8hod. denně)
Mám zájem o Fajn práce přímo v Praze - zajímavé benefity+13.plat

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531