20 let na českém trhu

Fajn práce - svoz zdarma - náborový bonus 5000 Kč

Místo práce:
Klášterec nad Ohří
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro známou společnost sídlící v Klášterci nad Ohří, hledáme šikovné a zručné kandidáty. Jedná se o práci ve třísměnném provozu. Vzdělání ani praxe není potřeba - vše Vás během úvodního školení naučíme! Nabízíme zajímavé výkonnostní prémie, dotované stravování, svozová doprava zdarma a také dovolená navíc! Náborový bonus ve výši 5000 Kč.

Směnnost: třísměnný provoz (6-14h, 14-22h, 22-6h)

Nástup: co nejdříve

Místo výkonu práce: Klášterec nad Ohří
- stabilní dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- mzda až 27.000 Kč/měs. (i vyšší, pokud máte předchozí zkušenosti z výroby)
- pracoviště přímo v Klášterci nad Ohří
- dotované stravování
- svozová doprava zdarma
- dovolená nadstandardních 22 dnů
- pravidelný výplatní termín
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost, pečlivost
- spolehlivost, pracovitost
- možnost a ochotu pracovat v pravidelném 3-směnném provozu - osmihodinové směny
- dobrý zdravotní stav
Mám zájem o Fajn práce - svoz zdarma - náborový bonus 5000 Kč

Kontaktní osoba:
Lenka Hrubišová
Telefon:
775 587 019