20 let na českém trhu

Snadná práce v čisté výrobě pro všechny, super bonusy

Místo práce:
Opava
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte jednoduchou práci v čistém a moderním prostředí, kterou zvládne každý? Chcete mít spoustu bonusů, které ani jiné firmy nenabízí? Pracujte pro světového lídra ve svém oboru. Hledáme fajn uchazeče/čky do výroby na hlavní prac. poměr, žádná praxe není třeba! Práce je vhodná pro všechny!

Náplň práce:
• ruční kontrola a balení výrobků
• mytí výrobních zařízení a komponentů
• skládání a vkládání kartonů do stroje
• udržování pořádku na pracovišti

Místo výkonu práce: Opava
• mzdu dle praxe a šikovnosti
• možnost výběru směn (8 nebo 12 h směny, nebo ranní, odpolední, noční) - je možnost pracovat jen na jeden druh směn např. jen ranní
• roční bonusy
• nadstandardní příplatky (odměny i za nošení ochr. pomůcek, apod.)
• systém benefitů Cafeteria ve výši 17 000 Kč/rok
• velmi výhodnou dovolenou v rekreačním zařízení Karlov pod Pradědem
• 5 týdnů dovolené
• 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce
• příspěvky na závodní stravování
• odměny za pracovní a životní jubilea, narození dítěte, zaškolování, apod.
• nadstandardní lékařskou péči a hrazené očkování
• motivující práci s možností profesního rozvoje
• velmi čisté pracovní prostředí
• zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
• čistý trestní rejstřík

Mám zájem o Snadná práce v čisté výrobě pro všechny, super bonusy

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka
Telefon:
731 682 279