20 let na českém trhu

Administrativní podpora skladu - volné víkendy

Místo práce:
Uherské Hradiště
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Nenechte si ujít příležitost získat stabilní zaměstnání s mnoha benefity. Nedělá Vám problém administrativa a rád/a komunikujete s lidmi? Můžete se pyšnit praxí z logistiky? Hledáme posilu do skladu, která má organizační schopnosti a je důsledná.
Pokud Vám nevadí směnný provoz a chcete pracovat od pondělí do pátku, pak nám zašlete Váš životopis a my se Vám obratem ozveme.

Náplň práce:
- komunikace s dopravci a odběrateli
- koordinace a řízení podřízených pracovníků
- vedení příslušné dokumentace a evidence
- zázemí silné společnosti
- motivující mzdové ohodnocení
- naturální mzdu
- příspěvek na stravování
- 5 dní volna nad rámec zákona
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ vzdělání
- dobrá znalost MS Office
- důslednost, organizační schopnost a komunikativnost
Kontaktní formulář
Mám zájem o Administrativní podpora skladu - volné víkendy

Kontaktní osoba:
Eliška Johnson
Telefon:
770 121 924