20 let na českém trhu

Pravá ruka ředitele nebo obch. oddělení, fajn bonusy

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jsi usměvavá/ý, milá/ý a bavilo by tě starat se o aktivity pana ředitele nebo obchodníků a komunikovat s lidmi? Umíš aspoň trošku pracovat v Google prostředí a máš alespoň nějaké zkušenosti z bankovního, popř. finančního prostředí a řidičák? Pak hledáme právě Tebe! Připoj se k našemu fajn přátelskému týmu v moderní firmě, která pomáhá rozjíždějícím se společnostem, aby se prosadily na trhu! Pokud umíš i anglicky nebo znáš Business English, máme pro Tebe ještě zajímavější pozici!

A co bude Tvým úkolem?

Asistentka ředitele:
- plánování a domluva každodenních aktivit pana ředitele (schůzky, pohovory, školení)
- pomoc při školení nových obchodních zástupců a kontrola dodržování nastavených procesů
- doprovod ředitele na jednání, zápisy a kontrola plnění úkolů
- pochůzky po úřadech, poštách a nákupech
- příjem telefonů
- rozesílání elektronických materiálů firmy klientům
- vyplňování a evidence smluv klientů i obchodních zástupců
- doprovod ředitele na jednání, zápisy a sledovat plnění úkolů (řízení firemního auta)

Asistentka obchodního oddělení:
- sepisování a evidence smluv s klienty
- komunikace s klienty, obchodníky a firemními partnery
- párování a odesílání plateb s firemním účtem
- zápisy z obchodních porad a kontrola plnění zadaných úkolů obchodníků

Místo výkonu práce: Brno

- nástupní mzda dle praxe a znalostí
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- kartu ActivePass+ na volnočasové aktivity
- prac. dobu po - pá 8-16 h (popř. 10-18 h.)
- možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti
- firemní telefon, notebook
- teambuildingy
- osobní a kariérní růst
- přátelský a veselý kolektiv
- možnost realizace vlastních nápadů
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- výborná znalost češtiny - psaná i mluvená
- schopnost práce na PC a orientace v Google prostředí (emaily, disk, tabulky, textové soubory)
- ŘP sk. B, být aktivní řidič
- alespoň základní znalost angličtiny (pouze asistentka ředitele)
- alespoň částečná zkušenost z bankovního či fin. sektoru (pouze asistentka obchodního oddělení)

Mám zájem o Pravá ruka ředitele nebo obch. oddělení, fajn bonusy

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503