20 let na českém trhu

Sezonní práce v cukrovaru – mzda až 32 000 Kč/měsíc

Místo práce:
Přerov
Platové ohodnocení:
27 500 - 32 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro nového klienta v Prosenicích hledáme pracovníky na sezonní práce v cukrovaru. Nabízíme jednoduchou manuální práci ve venkovních podmínkách. Svou povahou je pozice vhodná spíše pro muže. Náplní práce je omývání a naplavování sklizené cukrové řepy. Práce je organizována v nepřetržitém provozu: 2x denní směna, 2x noční směna a 2 dny úplného volna. Nabízíme nadstandardní příplatky, například za noční směny, či práci přesčas a dotované stravování. Nástup možný ihned. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
- Hlavní pracovní poměr během cukrové sezony (cca 3 měsíce)
- Mzdu až 32 000 Kč/měsíc (ve složení základní mzda – 27 500 Kč + nadstandardní příplatky)
- Dotované stravování
- Pravidelný výplatní termín
- Zajímavou pracovní náplň
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Pracovitost, zodpovědnost
Mám zájem o Sezonní práce v cukrovaru – mzda až 32 000 Kč/měsíc

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Olomouc
Telefon:
775 587 006