20 let na českém trhu

Koordinátor/ka pro obchodní sítě, neomezené provize

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte zkušenosti s obchodováním a z finančního sektoru? Líbilo by se Vám řídit tým obchodníků a profesionálně zastupovat společnost? Staňte se součástí firmy, která pomáhá jiným společnostem prosadit se na trhu v různých oblastech, nabízíme široké možnosti kariérního růstu a mnoho zajímavých benefitů!

Náplň práce:
- budování vztahů s obchodními sítěmi prostřednictvím telefonu, on-line a osobních schůzek
- aktivní prezentace firmy obchodním sítím a potenciálním partnerům
- nastavování spolupráce s obchodními sítěmi, procesů a kontrola jejich dodržování
- účast na společenských a kulturních akcích, profesionální zastupování společnosti
- správa dat ve firemní aplikaci
- porady a komunikace s obchodním týmem

Místo výkonu práce: Brno

- velmi zajímavou mzdu (výše fixu min. 30.000 Kč a více dle zkušeností + neomezené provize)
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- kartu ActivePass+ na volnočasové aktivity
- teambuildingy
- osobní a kariérní růst
- možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti
- přátelský a veselý kolektiv
- možnost realizace vlastních nápadů
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- obchodní zkušenosti
- alespoň drobné zkušenosti z fin. sektoru, s investicemi
- komunikační a prezentační schopnosti
- uživatelskou znalost Google prostředí (e-mail, disk, textový a tabulkový editor, prezentace, formuláře)
Mám zájem o Koordinátor/ka pro obchodní sítě, neomezené provize

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503