20 let na českém trhu

Elektro specialista - dobrá mzda, auto, perspektiva

Místo práce:
Ústí nad Labem
Platové ohodnocení:
30 000 - 35 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Baví vás moderní technologie, mechanika i elektrika a rádi za sebou vidíte výsledky své práce?
Pro našeho zákazníka, nejstarší výtahářskou firmu na světě Otis hledáme montéry i bez praxe.
V rámci školení vás společnost vše naučí. Jedná se o zajímavou a velmi rozmanitou práci.
Je třeba také zmínit, že práce je samostatná a v mnoha ohledech svobodná (nestojí vám pořád někdo za zády, jak tomu je v mnoha jiných zaměstnáních).

Náplň práce:
- budete zodpovědný za montáž nejmodernějších výtahových technologií výtahů
- pracovat s parťákem ve dvoučlenném týmu a společně stavět výtahy
- připravovat vše potřebné před začátkem instalace výtahu
- spolupracovat s dalšími řemeslníky na dokončovacích pracech
- zázemí silné mezinárodní společnosti s více než 160 let dlouhou tradicí
- zajímavou a rozmanitou práci s technikou, ve které za sebou uvidíte výsledky
- kvalitní pracovní nástroje a vybavení
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- KRATŠÍ a FLEXIBILNÍ pracovní dobu (37,5 h/týdně)
- 600 Kč/měsíc příspěvek na penzijní/životní pojištění
- příspěvek zaměstnavatele na MultiSport kartu
- možnost odborného vzdělávání a kariérního růstu (zvyšování a prohlubování kvalifikace na náklady zaměstnavatele)
- po zapracování služební automobil i pro soukromé účely

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- vyhl. 50/78 Sb. min. §6
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- flexibilitu, aktivní přístup k práci
- manuální zručnost, zájem o moderní technologie
- ochotu intenzivně pracovat na svém sebevzdělání a stát se odborníkem v perspektivním oboru vertikální dopravy

Mám zájem o Elektro specialista - dobrá mzda, auto, perspektiva

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313