20 let na českém trhu

Skladník/ce v mezinárodní firmě, příspěvek na dopravu

Místo práce:
Poděbrady
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete pracovat pro silnou mezinárodní logistickou společnost, kde budete mít 100 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvky na dopravu a mnoho dalšího? Láká Vás fajn práce ve skladu? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn týmu skladníků! Praxe není třeba, pokud však máte zkušenosti s VZV, je to velká výhoda.

Náplň práce:
- obsluha VZV
- vykládka a nakládka zboží z kamionů
- naskladnění a vyskladnění zboží do regálů
- kontrola dodaných dílů dle dodacích listů, zápis do interního systému

Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry u Kolína (MHD z Kolína na všechny směny)
- zajímavou mzdu a bonusy dle výkonu
- příspěvky na dopravu
- dopravní spojení z Kolína na všechny směny
- 100 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
- 5 týdnů dovolené
- možnost přesčasů, 500 bodů na benefit kartu/přesčasová směna
- vitamíny, očkování, kávu zdarma na pracovišti

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- pracovitost a manuální zručnost
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (6:00-14:25, 15:30-23:55)
Mám zájem o Skladník/ce v mezinárodní firmě, příspěvek na dopravu

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503