20 let na českém trhu

Fajn práce v čistém prostředí, nástup až 27 000 Kč/m.

Místo práce:
Plzeň
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte práci ve stabilní společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Záleží Vám na čistotě pracoviště a prostředí, ve kterém pracujete? Chcete práci přímo v Plzni? Pokud jste odpověděli 3x ANO, máme pro Vás zajímavou nabídku. Pro našeho klienta, stabilní společnost z oblasti automobilového průmyslu, hledáme zaměstnance na pozici operátor/ka ve výrobě. Nepotřebujete žádné specifické vzdělání či praxi. Vše Vás naučíme. Vždy se máte koho zeptat a na koho obrátit.

Vaším úkolem bude:
- odebírání hotových výrobků,
- vizuální kontrola,
- jednoduchá manipulace (doplnění materiálu)

- nástupní mzdu až 27 000 Kč a smlouvu na HPP
- prémie za přítomnost
- příspěvek na stravování
- bonus za pracovní výkon
- 25 dní dovolené ihned po nástupu
- přátelské prostředí – pití na pracovišti, volné wc přestávky, čisté a bezprašné prostředí, klimatizovaná hala
- samostatné pracoviště – není to pásová výroba
- firemní akce – rodinné a pro děti
- přátelský tým a dobrou partu lidí
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost
- pracovitost
- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
Mám zájem o Fajn práce v čistém prostředí, nástup až 27 000 Kč/m.

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Plzeň
Telefon:
777 587 008