20 let na českém trhu

Ranní doplňování zboží, částečný úvazek - až 174 Kč/h

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
116 - 174 Kč
Typ úvazku:
Zkrácený úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta, oblíbený švédský obchod s nábytkem, hledáme šikovné zaměstnance na doplňování zboží v ranních hodinách v čase 5:00-9:00 (směny lze domlouvat ve všední dny i o víkendech). Jedná se o DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI na částečný úvazek (12 – 20 h/týdně). Práce je svoji povahou vhodnější pro muže.

Náplň práce:
- vychystávání zboží pro zákazníky
- doplňování zboží
- úklid obalového materiálu
- obsluha čtečky a paletového vozíku
- mzdové ohodnocení ve všedních dnech 116 Kč/hod
- mzdové ohodnocení za práci o víkendu 174 Kč/hod
- příplatek 20% za práci mezi 5:00-6:00, příplatek 100% za svátek
- příspěvek 10 000 Kč ročně např. na dopravu nebo formou Flexi Passů
- skvělá snídaně, oběd nebo večeře za zvýhodněné ceny, káva, čaj a nealko po celý den zdarma
- zaměstnanecká sleva na výrobky společnosti
- smlouva na dobu neurčitou
- možnost podílet se na rozpisu směn
- přátelský a příjemný kolektiv
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- věk nad 18 let
- zodpovědnost a spolehlivost
- samostatnost, spolehlivost
- nástup ihned
Mám zájem o Ranní doplňování zboží, částečný úvazek - až 174 Kč/h

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
731 134 017