20 let na českém trhu

Obchodník s technickým zaměřením

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro českou společnost specializující se na komplexní řešení v oblasti vzduchotechniky hledáme do týmu zkušeného a technicky zdatného kolegu/kolegyni na pozici Obchodník pro region Praha, Střední, Jižní a Západní Čechy. Vhodné i pro absolventy VŠ technického směru (oblast vzduchotechniky výhodou).

Náplň práce
- Péče o stávající klienty
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí (koncoví zákazníci, projektanti, stavební firmy, VO, developeři)
- Samostatné řešení a zpracování obchodních případů
- Tvorba cenových nabídek
- Pravidelné reportování prodejních výsledků
- Řešení pohledávek dle stanovených pravidel
- Monitoring konkurence
- Zajímavé finanční ohodnocení v závislosti od výkonu
- Perspektivní práci ve stabilní české společnosti se zahraničním vlastníkem
- Služební auto i pro soukromé účely
- Flexibilní pracovní doba
- Další zaměstnanecké benefity
- Produktové zaškolení a podporu prodeje

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ vzdělání technického nebo stavebního směru, obor TZB výhodou)
- Pružné myšlení a flexibilitu
- Odolnost vůči stresu a vysoké pracovní nasazení
- Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
- Řidičský průkaz skupiny B
- Znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531