20 let na českém trhu

Stabilní práce ve výrobě, až 27.000 Kč/m, svoz zdarma

Místo práce:
Znojmo
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete dělat jednoduchou práci ve stabilní firmě, kde budete mít možnost dobrovolných, štědře placených přesčasů, příspěvek na ubytování či dopravu a mnoho dalšího? Přidejte se do fajn kolektivu firmy, která je jedním z předních světových dodavatelů. Nejedná se o pásovou výrobu. Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme!

Nástup možný dle domluvy každý týden!

A co bude vaším úkolem?
- jednoduché kompletování kabelů
- práce na vlastním stroji, ne u pásu

Místo výkonu práce: Mikulov
- zajímavou mzdu, po zapracování až 27.000 Kč dle šikovnosti
- dobře placené dobrovolné přesčasy
- prémie dle výkonu
- svozy z Hodonína, Břeclavi a Znojma
- příspěvek na dojíždění či ubytování
- volné víkendy, prac. dobu 7,5 h denně
- dotované závodní stravování (obědy, večeře, noční večeře) a nepřetržitě fungující kantýnu.
- týden dovolené navíc (není celozávodní letní dovolená)
- pracovní oděvy
- sta­bil­ní za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě a mnoho dalšího
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu (prac. doba 6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
- základy práce na pc
Mám zájem o Stabilní práce ve výrobě, až 27.000 Kč/m, svoz zdarma

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503