20 let na českém trhu

Příležitost v oblasti Supply Chain - super benefity

Místo práce:
Benešov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Nenechte si ujít tuto zajímavou příležitost v oblasti logistických projektů. Získejte stabilní práci ve společnosti s dlouholetou tradicí, která Vám nabídne mnoho benefitů ( 13. plat, příspěvek na dopravu, multisport karta a další)
Máte pracovní zkušenosti z oblasti Supply Chain a řízení dodavatelského řetězce? Zašlete nám Váš životopis a udělejte tak významný krok k posunu Vaší kariéry.

Náplň práce:
- zlepšování interních/externích procesů
- průběžná aktualizace procesní dokumentace
- implementace nových ERP modulů
- řízení logistických projektů
- zajímavé finanční ohodnocení
- stabilní práce v mezinárodní společnosti
- plnou podporu při zaškolení
- další profesní růst a rozvoj
- 13. mzdu
- příspěvek na dopravu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- anglický jazyk na úrovni B2
- schopnost priorizovat úkoly
- analytické dovednosti, logické myšlení
Mám zájem o Příležitost v oblasti Supply Chain - super benefity

Kontaktní osoba:
Eliška Johnson
Telefon:
770 121 924