20 let na českém trhu

Pohodová práce v čisté výrobě - pouze ranní směna

Místo práce:
Havlíčkův Brod
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro silnou a stabilní společnost působící v Havlíčkově Brodě hledáme na hlavní pracovní poměr pracovnice výroby zdravotnických roušek a dalších zdravotnických a hygienických materiálů.

Jedná se o práci v čistém a tichém prostředí, nenáročnou práci ve stoje a svým charakterem vhodnou spíše pro ženy. Pozice je vhodná i pro uchazeče bez kvalifikace, rádi Vás zaučíme. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, které je z části tvořeno fixní složkou a dále složkou variabilní, která je závislá na Vašich výkonech. A protože víme, jak je důležitý odpočinek, nabízíme týden dovolené navíc! Dále poskytujeme příspěvek na dopravu až 1050 Kč měsíčně.

Místo výkonu práce: HAVLÍČKŮV BROD

V současné době nabíráme pracovnice do těchto provozů:
- dvousměnný provoz - ranní a odpolední směna
- třísměnný provoz - ranní, odpolední a noční směna
- příspěvek na stravování (hradíme 55 % z ceny jídla)
- příspěvek na dopravu do zaměstnání až 1 050 Kč/měsíc dle vzdálenosti
- příplatek za směnnost
- 5 týdnů dovolené
- práci v čistém a tichém prostředí

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost
- spolehlivost, zodpovědnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu

Mám zájem o Pohodová práce v čisté výrobě - pouze ranní směna

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Jihlava
Telefon:
778 528 984