20 let na českém trhu

Skvělá práce s mnoha benefity - elektroúdržba

Místo práce:
Mělník
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme vhodné kandidáty s platnou vyhláškou 50, kteří hledají stabilní práci, která je velmi zajímavě finančně ohodnocena a nabízí celou řadu skvělých benefitů (příspěvek na přestěhování, příspěvek na dopravu, odměna za doporučení nového kolegy atd.)
Pro našeho klienta hledáme zaměstnance na různorodé pozice v oblasti elektroúdržby. Máte o takovou práci zájem? Zašlete nám Váš životopis a my se Vám obratem ozveme.

- různorodou práci v oblasti elektroúdržby
- velmi zajímavé finanční ohodnocení
- přátelský kolektiv
- až 5 týdnů dovolené
- vysoké věrnostní odměny
- příspěvek na dopravu
- příspěvek za přestěhování
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ/SOU elektrotechnického směru
- vyhláška 50
- aktivní přístup k práci
Kontaktní formulář
Mám zájem o Skvělá práce s mnoha benefity - elektroúdržba

Kontaktní osoba:
Eliška Johnson
Telefon:
770 121 924