20 let na českém trhu

Nenáročná, fajn práce v čistém prostředí, benefity

Místo práce:
Prostějov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete pracovat v moderní, stabilní firmě, kde budete dělat nenáročnou a nemonotonní práci v čistém prostředí? Chcete mít svozy zdarma, široké možnosti kariérního růstu a mnoho zajímavých benefitů? Přidejte se do fajn kolektivu firmy, která je jedním z předních výrobců komponentů do aut pro zákazníky jako je Jaguar, Audi, apod. Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme v našem školícím centru, hledáme operátory výroby i skladníky (VZV zkoušky Vám zařídíme!).

Nástup je přímo do kmene firmy, nejedná se o agenturní zaměstnávání!

A co bude vaším úkolem?
- kontrola kvality dílů
- jednoduchá montáž dílů

Místo výkonu práce: Prostějov

- široké možnosti kariérního růstu na různorodé pozice a na mzdu až 36.000 Kč
- stravenky 80 Kč
- flexipass na volnočasové aktivity
- odměny za doporučení nového pracovníka 12000 Kč
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti
- dobře placené dobrovolné přesčasy (příplatky za víkend 50+25 %)
- prémie dle výkonu
- vzdělávací kurzy
- volné víkendy, prac. dobu 7,5 h denně
- dotované závodní stravování v nové, moderní kantýně
- půjčovnu kol Next bike
- pracovní oděvy
- sta­bil­ní za­měst­nání v mod­erním výrob­ním závodě a mnoho dalšího
- svozy z Prostějova i Přerova zdarma

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu (prac. doba 6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
Mám zájem o Nenáročná, fajn práce v čistém prostředí, benefity

Kontaktní osoba:
Lenka Hrubišová
Telefon:
775 587 019