20 let na českém trhu

Projektový manažer - péče o stávající zákazníky

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pokud máte zkušenosti s vytvářením obchodních kalkulací a s jednáním se zákazníky a rádi byste se uplatnili u mezinárodní firmy zabývající se výrobou velkoplošné reklamy a POS materiálů nabízíme vám pozici Kalkulant/Account Manager. Budete podporou obchodníků při přípravě nákladových kalkulací a zároveň pečovat o svěřené zákazníky.

Náplň práce:
- Zpracování a příprava nákladové kalkulace pro konkrétní obchodní poptávky od zákazníků
- Úzká spolupráce s oddělením Design a jednotlivými konstruktéry při přípravě prototypů a nákladových kalkulací dle požadavků konkrétního projektu
- Odpovědnost za koordinaci přípravy prototypu a jeho odladění (v případě konkrétních projektů)
- Zodpovědnost za přidělené zákazníky
- Zajímavé finanční ohodnocení – fixní plat a bonusy
- Moderní pracovní prostředí
- Stabilní zázemí ve firmě patřící ke špičce v oboru
- Různorodou práci
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ/VŠ vzdělání
- Pro-zákaznický přístup
- Technická představivost - schopnost pochopit zadání zákazníka
- Samostatnost, silné koordinační a komunikační schopnosti
- Kvalitní znalost MS Office (Excel)
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Kontaktní formulář
Mám zájem o Projektový manažer - péče o stávající zákazníky

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531