20 let na českém trhu

Práce ve skladu pro každého - Praha - až 31.000 Kč/m

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro společnost zabývající se distribucí náhradních dílů hledáme nové kolegy/kolegyně na hlavní pracovní poměr na pozici Skladník/Picker. Vaší náplní práce bude naskladňování a vyskladňování zboží a příprava zboží k expedici. Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme. Pracovní doba je rozvržena do třísměnného provozu - PO-PA ranní 6:30-14:30, odpolední 14:30-23:00, noční 22:00-6:30. Nabízíme mzdu po zaškolení až 31.000 Kč/měsíčně (první navyšování mzdy po 6 měsících od nástupu, další po 1 roce od nástupu), 5 týdnů dovolené a stravenky v hodnotě 80 Kč.

Náplň práce:
- ruční manipulace se zbožím - případně paletovým vozíkem
- naskladňování a vyskladňování
- práce se skenerem
- příprava zboží k expedici

Místo výkonu práce: Praha-Stodůlky
- mzdu až 31 000 Kč/měsíc
- příspěvek na stravné 80 Kč za odpracovanou směnu
- 5 týdnů dovolené
- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- příjemné prostředí a kolektiv
- pravidelný výplatní termín
- v případě potřeby možnost pravidelných záloh
- nástup možná ihned, nebo po domluvě
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- spolehlivost, zodpovědnost, zručnost
- čistý trestní rejstřík
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
Mám zájem o Práce ve skladu pro každého - Praha - až 31.000 Kč/m

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Praha
Telefon:
777 587 010