20 let na českém trhu

Brigáda ve spediční firmě - až 150 Kč/hod

Místo práce:
Plzeň
Platové ohodnocení:
130 - 150 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Pro významného klienta, mezinárodní logistickou společnost, hledáme šikovné brigádníky na výpomoc při vykládce a nakládce balíků s možností volby směn na týden dopředu.

Ranní směny: PO-PA 6–8:30h
Odpolední směny: PO-PA - dle domluvy (nejčastěji 12-15h, 15–18h či 14-18h)

Brigáda je dlouhodobá, lze se domluvit i jen na odpolední či ranní směny. Nástup možný ihned!

Místo výkonu práce: Plzeň - Božkov
- fixní plat 130Kč/hod + 20Kč variabilní složka
- možnost plánování směn dle vlastních časových možností
- dlouhodobá a stabilní brigáda
- menší časová náročnost - brigáda jen na pár hodin denně
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- čistý trestní rejstřík
- fyzická zdatnost
- časová flexibilita
Kontaktní formulář
Mám zájem o Brigáda ve spediční firmě - až 150 Kč/hod

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Plzeň
Telefon:
777 587 008