20 let na českém trhu

Práce ve výrobě až 37.000 Kč - 2 směnný provoz

Místo práce:
Kolín
Platové ohodnocení:
30 - 37 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme nové kolegy, kteří hledají stabilní práci ve výrobě v zavedené mezinárodní společnosti sídlící v Kolíně. Nejedná se o pásovou výrobu v automobilovém průmyslu. Pracuje se ve dvousměnném provozu. Pracuje se pouze Po - Pá, víkendy máte volné. Pokud máte praxi s využitím pájky je reálné dosáhnout na mzdu až 37 000 Kč. Pokud praxi s pájením nemáte, nevadí, zařadíme Vás na nižší pozici se mzdou až 33.000 Kč s možností postupu v budoucnu po zaškolení na pozici vyšší.

Výborná dopravní dostupnost na směny v rámci MHD.

Vaší náplní práce bude montování součástek a dílů v jednotlivých pracovních úsecích.

Pozice je svou povahou vhodná spíše pro muže.
- mzdu po zaškolení až 37.000 Kč/měsíčně
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování ve firemní jídelně
- nadstandardní příplatky
- pohodlná doprava ze všech směn
- příjemné pracovní prostředí v nových prostorách
- možnost postupu na specializované pozice
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost, spolehlivost
- praxe ve výrobní společnosti výhodou
- ochotu pracovat
- práce vhodná spíše pro muže

Kontaktní formulář
Mám zájem o Práce ve výrobě až 37.000 Kč - 2 směnný provoz

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Pardubice
Telefon:
777 587 011