20 let na českém trhu

Specialista kvality ve výrobě s Aj

Místo práce:
Chomutov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte zkušenosti z oddělení kvality a hovoříte plynně anglicky? Jste komunikativní a chcete získat stabilní zaměstnání? Pojďte to zkusit u nás!
Staňte se součástí pracovního týmu ve společnosti, kde se o své zaměstnance skutečně starají. Kromě zajímavé mzdy Vám práce u nás přináší mnoho výhod - nárok na pružnou pracovní dobu, týden dovolené navíc nebo možnost kariérního růstu.

A co bude Vaší náplní práce?
- podílení se na tvorbě systémů HACCP, FDA, BRC a ISO 9001
- plnění funkce interního auditora
- v případě potřeby zástup za technika kvality nebo QM
- vzorkování nové produkce, spolupráce na projektech
- vypracování analýzy naměřených dat - vyhodnocování a vypracování návrhů na zlepšení

- flexibilní začátek a konec pracovní doby
- zajímavé mzdové ohodnocení + bonusy
- možnost kariérního růstu
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Aj na komunikativní úrovni
- praxe v oddělení kvality minimálně 3 roky
- znalost systému řízení jakosti + základní orientace v nástrojích řízení jakosti
- min. SŠ vzdělání
Kontaktní formulář
Mám zájem o Specialista kvality ve výrobě s Aj

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159