20 let na českém trhu

Manager technického oddělení a údržby

Místo práce:
Chomutov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte zkušenosti s vedením lidí a jste technický typ? Zvládnete komunikovat v angličtině a nebojíte se výzev?
Pak se přidejte do našeho týmu! Hledáme zkušeného kolegu na výše uvedenou pozici. Podmínkou je mimo jiné zkušenost s kompresním zařízením a praktické znalosti konstrukce strojů. Odměnou Vám bude nadstandardní mzdové ohodnocení, zajímavé benefity a skvělá parta kolegů a kolegyň. Pokud Vás nabídka zaujala neváhejte nám zaslat svůj životopis.

Co bude Vaší náplní práce?
- odpovědnost za chod výroby a výrobních zařízení
- pravidelná optimalizace technických aspektů výroby
- analýza poruch ve výrobě a vytvoření plánu preventivní údržby
- tvorba a plnění rozpočtu
- vedení a motivace týmu
- zajímavé mzdové ohodnocení + bonusy
- flexibilní pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- dlouhodobou práci ve stabilní společnosti
- fajn kolektiv
- pravidelná školení
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zkušenosti se vstřikovacím/kompresním zařízením
- znalost technické dokumentace
- zkušenost s TPM, PLC systémy a elektronikou
- Aj na komunikativní úrovni
- zkušenosti s vedením lidí (cca 5 let)
Kontaktní formulář
Mám zájem o Manager technického oddělení a údržby

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159