20 let na českém trhu

Supervizor výroby – fajn firma + přátelský kolektiv

Místo práce:
Beroun
Platové ohodnocení:
35 000 - 70 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme nového kolegu, který bude schopen orientace ve výrobních procesech včetně řízení a motivace lidi se silnou orientací na výsledek, přirozenou autoritou a schopností sjednat si pořádek na pracovišti.
Takovému člověku nabízíme práci na hlavní pracovní poměr v prosperující výrobní společnosti, která úspěšně působí v oblasti in-store marketingu již téměř 30 let. Samozřejmostí je i služební telefon, notebook a velmi dobré platové ohodnocení, jehož horní hranice není v případě kvalitních výsledků limitována.

NÁPLŇ:
- plánování výroby
- řízení a kontrola podřízených
- nastavování výrobních procesů
- zpětná kontrola a vyhodnocení výrobních výstupů
- velmi dobré finanční ohodnocení s možností růstu
- práce ve stabilní společnosti
- přátelský a mladý kolektiv
- práce v čistém prostředí
- notebook, telefon
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- minimálně SŠ vzdělání
- zkušenost s řízením a vedením lidí
- orientace ve výrobní a technologické oblasti
- flexibilitu a odpovědnost
- pečlivost a schopnost zpětné kontroly
Mám zájem o Supervizor výroby – fajn firma + přátelský kolektiv

Kontaktní osoba:
Robert Novák
Telefon:
608 025 146