20 let na českém trhu

Brigáda - kontrolor/ka kvality - 1380 Kč/směnu

Místo práce:
Havlíčkův Brod
Platové ohodnocení:
120 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta hledáme brigádníky na pozici kontrolor kvality. Dny docházky si můžete naplánovat dle vašich časových možností a dochází se na denní směny v čase 6.30-18.30 hod (případně lze konec směny upravit). Do budoucna možnost i nočních směn.

Náplní práce je vizuální kontrola kvality výrobků z oblasti automobilového průmyslu, dle potřeby se provádí drobné opravy produktů. Upřednostňujeme uchazeče, kteří mohou docházet pravidelně a min. 3x týdně. Nástup na brigádu je možný ihned.

Brigáda probíhá převážně v Havlíčkově Brodě, dle potřeby možnost výkonu práce i v jiném městě, kam je zajištěna doprava.
- mzdu 120 Kč/hod
- brigádu na dohodu o pracovní činnosti
- směny dle domluvy
- dlouhodobou brigádu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost, dobrý zrak
- spolehlivost, pečlivost
- plnoletost
- životopis
Kontaktní formulář
Mám zájem o Brigáda - kontrolor/ka kvality - 1380 Kč/směnu

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Jihlava
Telefon:
778 528 984