20 let na českém trhu

Zajímavá práce v čisté a moderní výrobě-až 36 000Kč/m

Místo práce:
Otrokovice
Platové ohodnocení:
30 000 - 36 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete pracovat v moderním a čistém prostředí? Pro stabilního a seriózního zaměstnavatele, který se o své zaměstnance stará? Pak se nám ozvěte! Hledáme samostatné a manuálně zručné kolegy na obsluhu kartonážních strojů a tiskaře. Pokud nemáte praxi ve výrobě nevadí, rádi Vás zaškolíme.

Náplň práce:
- Obsluha automatizovaného výrobního zařízení
- Zodpovědnost za kvalitu a efektivitu výroby
- Samostatné rozhodování
- Spolupráce při plánování výroby
- Odpovídající mzdu + měsíční prémie + osobní ohodnocení
- Pololetní prémie (dovolená, Vánoce)
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na dopravu do zaměstnání
- Příspěvek na důchodové připojištění
- Možnost dalšího osobního a profesního rozvoje
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Praxe ve výrobě výhodou
- Manuální zručnost, samostatnost a chuť pracovat
- Ochotu pracovat v 3-směnném provozu
- Zodpovědnost
- Trestní bezúhonnost
Mám zájem o Zajímavá práce v čisté a moderní výrobě-až 36 000Kč/m

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531