20 let na českém trhu

Čistá práce ve výrobě v Praze - až 40.800 Kč/měs.

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
34 400 - 40 800 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte rád/a čisté prostředí a chcete pracovat ve výrobě?
Hledáme kolegy/ně do výroby pro jednu z nejvýznamnějších farmaceutických firem na světě. Práce je to velmi čistá a skvěle finančně ohodnocená. K základní mzdě získáte spoustu benefitů, a to buď finančních (čtvrtletní bonusy, provize z obratu, příplatky za noc, svátky, příspěvek na ubytování...) tak i dalších (např. Flexipassy - lze využít na koupi kuponu MHD, levné obědy, dovolená navíc + sick days...).
Pokud máte praxi ve výrobě, jste pečlivý/á a chcete získat stabilní zaměstnání, neváhejte nás kontaktovat.

Co bude náplní Vaší práce?
- obsluha výrobní, balící linky a strojů
- doplňování surovin a materiálu
- evidence a kontrola hotových výrobků

Pracoviště: Praha 10

- zajímavé mzdové ohodnocení, které je rozděleno následovně:
- základní mzda 26.800 Kč/měsíc (po zaučení navýšena o 1.000 Kč)
- příplatky za směnnost, práci v noci, o víkendu atd. ve výši až 4.200 Kč/ m. u třísměnného provozu a až 10.600 Kč\m. u nepřetržitého provozu
- osobní ohodnocení až 2.400 Kč/měsíc
- příspěvek na penzijní pojištění ve výši 800 Kč/měsíc
- příspěvek na ubytování až 6.000 Kč
- po zkušební době Flexipass program až 11 000 Kč ročně (lze využít na nákup kuponu na MHD)
- 5 týdnů dovolené
- až 5 dní sickdays
- teplé stravování pouze za 30 - 40 Kč (výběr z 5 druhů jídel denně)
- odměnu za doporučení nového zaměstnance až 30.000 Kč
- péči kolegy po celou dobu zkušební doby
- možnost dalšího kariérního postupu a souvisejícího nárůstu mzdy
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochotu pracovat ve směnném provozu ( jedná se o 3 směnný provoz)
- praxi ve výrobě
- čistý trestní rejstřík
- manuální zručnost a fyzickou zdatnost
- výbornou znalost českého jazyka
Mám zájem o Čistá práce ve výrobě v Praze - až 40.800 Kč/měs.

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159