20 let na českém trhu

Kompletace dílů ve výrobě - až 28.000 Kč/měsíc

Místo práce:
Liberec
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta hledáme manuálně zručné a fyzicky zdatné pracovníky na pozici operátora výroby v Automotive. Nabízíme stabilní práci na hlavní pracovní poměr v třísměnném provozu - PO-PA ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00. Lze chodit i na přesčas. Zkušenost s obdobnou prací není podmínkou, vše Vám ukážeme na exkurzi u klienta.

Náplň práce:
- manipulace se železnými díly
- příprava materiálu
- zasazování materiálu do připravených dílů

- stabilní zaměstnání
- práce na hlavní pracovní poměr
- příplatky dle ZP a nadstandardní příplatky za odpolední směny, přesčas a svátky
- příspěvek na stravné
- docházkový bonus
- dovolená 5 týdnů
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost
- fyzická zdatnost
- ochota pracovat ve třísměnném provoze

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.
Kontaktní formulář
Mám zájem o Kompletace dílů ve výrobě - až 28.000 Kč/měsíc

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Liberec
Telefon:
777 587 010