20 let na českém trhu

Stabilní práce ve výrobě - až 30 000 Kč/měsíc

Místo práce:
Zlín
Platové ohodnocení:
25 000 - 30 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte práci ve stabilní a zároveň v dynamicky se rozvíjející firmě? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Pak nás neváhejte kontaktovat.
Do výrobní společnosti ve Velíkové, specializující se na zpracování a výrobu pryžových a pryžotextilních membrán v automobilovém a plynoměrovém průmyslu, hledáme spolehlivé a pracovité zaměstnance.

Náplň práce:
- obsluha strojů pro přípravu materiálu
- vyplňování záznamu o přípravě materiálu, označení materiálu a evidence
- Odpovídající platové ohodnocení
- Pravidelné měsíční prémie
- Měsíční docházkový bonus
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- Příspěvek na stravování
- Pravidelný výplatní termín
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Věk nad 18 let
- Fyzickou zdatnost
- Spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost
- Předchozí zkušenost z výroby je výhodou nikoli podmínkou
Kontaktní formulář
Mám zájem o Stabilní práce ve výrobě - až 30 000 Kč/měsíc

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Zlín
Telefon:
777 587 012