20 let na českém trhu

Manažer/ka kvality s AJ

Místo práce:
Otrokovice
Platové ohodnocení:
40 000 - 50 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro přední českou výrobně obchodní společnost s vlastním vývojem hledáme do týmu zkušeného kolegu/kolegyni na pozici Specialista kvality. Pokud máte zkušenosti v oblasti kvality, prozákaznický přístup a domluvíte se anglicky, jste to právě vy, koho hledáme.

Hlavní náplň:
- Zajišťování správné aplikace systému řízení kvality a jeho další rozvoj
- Kontrola činnosti výrobních oddělení v oblasti dodržování nastavených kontrolních nástrojů
- Koordinace zavádění systému kvality
- Zastřešení komunikace se zákazníkem - zohlednění požadavků, řešení připomínek ke kvalitě dodávek, reklamací
- Evidence a uchovávání protokolů o zkouškách a kontrolních nálezech
- Zastřešení dokumentace o kvalitě výrobků, o příčinách zmetkovitosti a reklamací
- Motivující finanční ohodnocení v závislosti od zkušeností
- Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na stravování
- Možnost dalšího osobního a profesního rozvoje
- Další zaměstnanecké benefity
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ/VŠ technického směru
- Znalosti nástrojů kvality
- Dobrá znalost AJ slovem i písmem
- Schopnost přijmout odpovědnost
- Pozitivní myšlení, reprezentativní vystupování, samostatnost, flexibilitu
- Prozákaznický přístup
- ŘP sk. B.

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531