20 let na českém trhu

Vedoucí výroby

Místo práce:
Otrokovice
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro přední českou výrobně obchodní společnost s vlastním vývojem hledáme zkušenou vůdčí osobnost, která bude řídit a zodpovídat za výrobní procesy. Hledáme někoho, kdo má zkušenosti na podobné pozici, je inovativní a umí řídit a motivovat podřízené.

Hlavní náplň:
- Zodpovědnost za výrobu
- Zajištění výroby z hlediska plánovaných termínů, nákladů a kvality
- Plánování výroby
- Nastavení výrobních standardů
- Vedení a motivace týmu
- Optimalizace výrobních procesů za účelem zvyšování výkonnosti a kvality
- Motivující finanční ohodnocení v závislosti od zkušeností
- Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na stravování
- Další zaměstnanecké benefity
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Vzdělání technického směru výhodou
- Relevantní zkušenosti na vedoucí pozici ve výrobě min. 3-5 let (mimo automotive výhodou)
- Silnou, vůdčí osobnost - přirozený lídr a týmový hráč
- Samostatnost, komunikační dovednosti, proaktivita, odolnost vůči stresu

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531