20 let na českém trhu

SAMOSTATNÝ OBCHODNÍK/CE -home office + super benefity

Místo práce:
Pardubice
Platové ohodnocení:
35 000 - 55 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme samostatného a odpovědného člověka, se silnou orientací na výsledek a zájmem o průmysl.
Takovému člověku nabízíme práci s možností využití home office na hlavní pracovní poměr, automobil a motivující finanční ohodnocení ve společnosti, která působí na trhu téměř 30 let a svým zákazníkům zaručuje plný servis v oblasti hutního materiálu.

NÁPLŇ:
- plánování a realizace prodeje ve svěřeném regionu
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- budování dlouhodobých obchodních vztahů
- samostatné řešení a zpracování obchodních případů
- pravidelný reporting
- zajímavé finanční ohodnocení = fix + motivující provizní systém
- automobil i pro vlastní účely
- možnost práce z domova
- vlastní rozvržení pracovní doby
- notebook, telefon
- stravenky
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- velkou samostatnost, odpovědnost, zaměření na výsledek
- orientaci v oboru (hutní výroba, stavebnictví, strojírenství nebo automotive)
- zkušenost s obchodní činností
- výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti

Mám zájem o SAMOSTATNÝ OBCHODNÍK/CE -home office + super benefity

Kontaktní osoba:
Robert Novák
Telefon:
608 025 146