20 let na českém trhu

Fajn práce v obchodě s nábytkem, super bonusy

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Rádi komunikujete s lidmi a bavilo by Vás pracovat v oblíbeném obchodě s nábytkem, kde není třeba žádná praxe a můžete si předem domluvit směny, jak potřebujete? Chcete mít velké slevy na nákup nábytku a doplňků, stravenky a rostoucí počet dnů dovolené? Pak se nám určitě ozvěte a přidejte se k firemnímu fajn kolektivu! Hledáme pracovníky/ce na obsluhu zákazníků u pokladny přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Práce je možná na plný i zkrácený úvazek.

A co bude Vaším úkolem?
- obsluha zákazníků na pokladně
- výpomoc na prodejně, štítkování zboží, apod.

Místo výkonu práce: Brno
- zajímavé mzdové ohodnocení
- stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
- stravenky
- až 25 dní dovolené
- flexibilní rozvržení směn dle potřeby
- možnost kariérního růstu a mnoho dalšího

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené prac. době (7 - 10ti hodinové směny , občasná práce o víkendu)
- čistý trestní rejstřík
Kontaktní formulář
Mám zájem o Fajn práce v obchodě s nábytkem, super bonusy

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503