20 let na českém trhu

Kontrola kvality nábytku -až 29.500 Kč/m+obědy zdarma

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou a montáží nábytku pro značkové prodejny, hledáme šikovné pracovníky na montáž nábytku a následnou výstupní kontrolu. Není třeba žádná speciální praxe či vzdělání, vše Vás rádi naučíme. Důležitá je manuální zručnost.

Pracoviště je v Jenči u Prahy - svoz je zajištěn zdarma od metra Zličín a doprava trvá cca 15 min. Pracovní doba probíhá v jednosměnném provozu, krátký/dlouhý týden, od 07:00 do 19:00.
- fixní mzdu 26.500 Kč + osobní ohodnocení 3.000 Kč
- 4 týdny dovolené
- příplatky dle ZP
- obědy a doprava zdarma
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- věk min. 18 let
- manuální zručnost
- fyzickou zdatnost
- čistý trestní rejstřík
Mám zájem o Kontrola kvality nábytku -až 29.500 Kč/m+obědy zdarma

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kačerov
Telefon:
775 587 007