20 let na českém trhu

Stabilní práce ve výrobě - až 35.000Kč + ubytování

Místo práce:
Pardubice
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete získat stabilní a dobře placenou práci? Nevadí Vám pracovat na směny a jste fyzicky zdatný/á?
Staňte se součástí společnosti, kde se o své zaměstnance skutečně starají. Nabízíme práci ve automotive výrobě s ubytováním v KOLÍNĚ (Středočeský kraj). Práce je pouze na dvě směny - víkendy jsou volné. Nevyžadujeme žádnou praxi, stačí nám pouze fyzická zdatnost a manuální zručnost. Nabízíme nadstandardní mzdové ohodnocení a důkladné zaškolení.

Náplň práce:
- obsluha výrobní linky
- montáž
- kontrola kvality výrobků

Místo výkonu práce: KOLÍN (Středočeský kraj)
- nástupní mzdu 30 452 Kč (27.000 Kč + příplatky za směnnost a docházku)
- postupné navyšování základní mzdy
- 2000 Kč v benefitech (lze využít na splácení hypotéky, nákladů na bydlení, nákup benzinu,...)
- roční bonus ve výši min. 25 500 Kč
- zajištěné ubytování za výhodné ceny
- dotované stravování v jídelně - oběd za cca 29 Kč
- důkladné zaškolení
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- fyzickou zdatnost
- manuální zručnost
- spolehlivost, pracovitost
Mám zájem o Stabilní práce ve výrobě - až 35.000Kč + ubytování

Kontaktní osoba:
Eliška Johnson
Telefon:
770 121 924