20 let na českém trhu

Fajn práce - pouze 2 směny, doprava a jídlo zdarma

Místo práce:
Plzeň
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte zajímavou a čistou práci a přitom nemáte žádnou praxi? Pak hledáme právě Vás! Samozřejmě v našem týmu rádi přivítáme i ty, kteří již praxi ve výrobě mají.

Náplní práce je kompletace sedadel do vozů prémiových značek. Práce není nijak náročná, vše Vás rádi naučíme. Předchozí praxe či speciální vzdělání není třeba. Pracuje se ve 2 směnném režimu (střídání směn po týdnu), možnost nadstandardně hrazených přesčasů. Nabízíme zajímavou mzdu, nadstandardní příplatky, výběr ze 3 jídel zdarma, dopravu z Plzně zdarma

Místo pracoviště: Nýřany - doprava z Plzně a Holýšova zdarma
- zajímavé mzdové ohodnocení
- měsíční bonusy až 3500Kč
- příplatek za práci o víkendu v nadstandardní výši
- možnost práce přesčas
- výběr ze 3 jídel zdarma
- dopravu z Plzně a Holýšova zdarma
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- fyzickou zdatnost - pozice je vhodná spíše pro muže
- čistý trestní rejstřík
- pracovitost
- ochotu pracovat ve směnném provozu
Mám zájem o Fajn práce - pouze 2 směny, doprava a jídlo zdarma

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Plzeň
Telefon:
777 587 008