20 let na českém trhu

Koordinátor dopravy v mezinárodní společnosti

Místo práce:
Roudnice nad Labem
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máš praxi v logistice a chceš se dále rozvíjet? Bez problémů se domluvíš anglicky a jsi organizačně zdatný/á? Přidej se k nám a nastartuj svou kariéru ve světově známé společnosti, která se o svoje zaměstnance skutečně stará. Nabízíme celou řadu benefitů (příspěvek na dopravu, odměnu za nástup, 25 dní dovolené, bezúročné půjčky, příspěvek na sport a kulturu a mnoho dalších) a různorodou práci, která ti umožní profesní růst.

A co bude Tvou náplní práce?
- odpovědnost za plánování a objednání přepravy hotových výrobků
- plnění požadovaných termínů
- příprava podkladů pro vnitrostátní i mezinárodní přepravu
- vytváření objednávek, kompletace dodacích listů, kontrola faktur
- koordinace dopravních prostředků
- zajímavou práci ve stabilní společnosti
- odměnu za nástup 14.500 Kč
- příspěvek na dopravu až 6.000 Kč
- 25 dní dovolené
- bezúročné půjčky
- vysoké věrnostní odměny
- příspěvek na sport a kulturu
- možnost kariérního růstu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- velmi dobrou znalost Aj (mluvená i psaná)
- praxi v oblasti logistiky
- znalost práce na PC
- komunikativnost, příjemné vystupování, pečlivost
- SŠ vzdělání
Kontaktní formulář
Mám zájem o Koordinátor dopravy v mezinárodní společnosti

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159