20 let na českém trhu

Nákupčí do výroby - super mzda i benefity

Místo práce:
Mělník
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jste komunikativní, umíte vyjednávat a mluvíte plynně anglicky? Přidejte se k nám!
Patříme mezi světové jedničky v oboru a hledáme do týmu komunikativní a aktivní osobnost na pozici specialista nákupu. Kromě zajímavé náplně práce, u které se rozhodně nebudete nudit, Vám nabízíme i odpovídající mzdové ohodnocení a celou řadu benefitů (věrnostní odměny, odměnu za nástup, příspěvek na dopravu, 13. plat atd.). Praxe v oboru není podmínkou, vše Vás rádi naučíme.

A jaká je náplň práce?
- řízení, sledování a optimalizace nákladů ve svěřeném portfoliu
- výběr a hodnocení dodavatelů
- vyhodnocování nabídek, vystavení objednávek, uzavírání smluv
- vyhodnocování požadavků interních zákazníků a příprava výběrových řízení
- koordinace aktivit s centrálním nákupem mateřské společnosti
- různorodou práci ve stabilní společnosti
- zajímavou mzdu + věrnostní odměny
- 13. plat
- odměnu za nástup ve výši 14.500 Kč
- příspěvek na dopravu (až 6.000 Kč)
- 5 týdnů dovolené
- bezúročné půjčky
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
-vynikající znalost Aj (slovem i písmem)
- komunikační a vyjednávací schopnosti
- řp. sk. B
- "tah na branku"
Kontaktní formulář
Mám zájem o Nákupčí do výroby - super mzda i benefity

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159