20 let na českém trhu

Nastartuj svou kariéru obchodníka v mezinárodní firmě

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jsi na začátku své obchodní kariéry a rád by ses v této roli zdokonalil? Jsi cílevědomý, vytrvalý a nedělá Ti problémy aktivně oslovovat potenciálně zajímavé klienty a pracovat v terénu?
Do obchodního týmu pro mezinárodní firmu zabývající se výrobou velkoplošné reklamy a POS materiálů hledáme Junior Obchodníka pro přímý prodej koncovým zákazníkům. Hledáme komunikativního kolegu s obchodním duchem a chutí zkoušet nové věci.

Náplň práce:
- Aktivní oslovování a hledání potenciálních zákazníků a nabídka produktů
- Práce převážně v terénu
- Motivující finanční ohodnocení – fixní plat + bonusy
- Stabilní zázemí ve firmě patřící ke špičce v oboru
- Služební automobil i pro soukromé účely
- Notebook, mobilní telefon

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ/VŠ vzdělání
- Samostatnost, výborné komunikační a prezentační dovednosti
- Tah na branku, prozákaznický přístup
- Zodpovědný přístup k práci
- ŘP. sk B – aktivní řidič
Mám zájem o Nastartuj svou kariéru obchodníka v mezinárodní firmě

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531