20 let na českém trhu

Samostatný obchodník – flexi pracovná doba, až 2000 €

Místo práce:
Platové ohodnocení:
Pracovní poměr:
Trvalý pracovní poměr
Typ úvazku:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte proaktívny prístup, obchodného ducha a ste orientovaný na výsledky?
Pre popredného nemeckého výrobcu a predajcu elektrických káblov a vodičov hľadáme do tímu skúseného kolegu/kolegyňu na pozíciu Obchodného zástupcu pre oblasť Východné Slovensko.

Náplň práce:
- Starostlivosť o súčasných klientov
- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a budovanie dlhodobých obchodných vzťahov
- Samostatné riešenie a spracovanie obchodných prípadov
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY
- Zázemie silnej prosperujúcej spoločnosti
- Motivujúce finančné ohodnotenie: fix 1300 EUR / mesiac + provízie z predaja
- 25 dní dovolenky
- Služobný automobil i pre súkromné účely
- Služobný telefón a notebook
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ / VŠ vzdelanie technického zamerania
- Prax na podobnej pozícii
- Užívateľská znalosť práce na PC
- Znalosť AJ výhodou
- Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- Ochota cestovať aj do zahraničia
Kontaktní formulář
Mám zájem o Samostatný obchodník – flexi pracovná doba, až 2000 €

Nahrát životopis
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.
údaje označené jsou povinné
Kontaktní informace
Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531
Doporučit nabídku známému