20 let na českém trhu

Samostatný nákupčí – až 70 000 Kč/m

Místo práce:
Kladno
Platové ohodnocení:
50 000 - 70 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte zkušenosti v oblasti nákupu a hledáte možnost dalšího uplatnění? Jste komunikativní, máte analytické myšlení a výborné vyjednávací dovednosti?
Pro přední mezinárodní výrobní a prodejní společnost působící v oblasti elektrotechnických materiálů hledáme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici Nákupčí.

Náplň práce:
- Denní komunikace s dodavateli
- Zodpovědnost za včasnou dodávku položek v požadovaném množství a kvalitě
- Projednávání nákupních cen a nákupních podmínek s dodavateli a uzavírání smluv
- Cenová porovnání a následné analýzy, realizace výběrových řízení
- Průzkum trhu
- Úzká spolupráce s ostatními úseky společnosti (sklad, logistika, obchod)
- Účast na mezinárodních konferencích
- Zázemí silné prosperující společnosti
- Zajímavé mzdové ohodnocení v závislosti od zkušeností
- Služební automobil i pro soukromé účely
- 25 dnů dovolené
- Možnost občasné práce z domova
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Stravenky
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření výhodou
- Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 2 roky
- Schopnost samostatného rozhodování, ale i týmové spolupráce
- Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
- Analytické myšlení
- NJ a AJ na velmi dobré úrovni (služební cesty do zahraničí, komunikace s
dodavateli a centrálou)
- Ochotu cestovat
Kontaktní formulář
Mám zájem o Samostatný nákupčí – až 70 000 Kč/m

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531