20 let na českém trhu

Obchodní zástupce ve stavebnictví

Místo práce:
Roudnice nad Labem
Platové ohodnocení:
30 000 - 45 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Baví Tě obchod a máš zkušenosti s prodejem stavebních materiálů? Pro českého výrobce stavebních prefabrikátů s dominantním postavením na trhu hledáme šikovného, proaktivního a prozákaznícky orientovaného kolegu/kolegyni do obchodního týmu.

Náplň práce:
- Péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Zajišťování stanoveného objemu tržeb
- Zpracování nabídek na dodávky výrobků
- Stanovení cenové nabídky
- Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
- Práci v prestižní společnosti s dominantním postavením na trhu
- Služební automobil i pro soukromé účely
- Služební telefon a notebook
- Dotované stravování v areálu společnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ/VŠ vzdělání technického/stavebního směru
- Zkušenost s prodejem stavebních materiálů min. 1 rok podmínkou
- Výborné vyjadřovací a prezentační schopnosti
- Příjemné vystupování a pro klientsky orientovaný přístup
- Flexibilitu, odolnost vůči stresu, logické myšlení
- Uživatelskou znalost MS Office

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531