20 let na českém trhu

Výrobní ředitel

Místo práce:
Roudnice nad Labem
Platové ohodnocení:
60 000 - 80 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro předního výrobce stavebních prefabrikátů hledáme zkušenou vůdčí osobnost, která bude řídit a zodpovídat za výrobní procesy. Hledáme někoho kdo má zkušenosti s vedením podniku výroby nebo staveb, dokáže řešit problémy operativně a umí řídit a motivovat podřízené.

Hlavní náplň:
- Koordinace a kontrola výrobního procesu
- Tvorba plánu výroby a kontrola plnění
- Řízení podřízených zaměstnanců, rozdělování úkolů a kontrola jejich plnění
- Koordinace údržby a elektroúdržby
- Každodenní reporty – plnění plánu výroby
- Spolupráce při zpracování mzdových podkladů
- Jednání s dodavateli
- Zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
- Práce pro prestižní společnost s dominantním postavením na trhu
- Služebním automobil i pro soukromé účely
- Služební telefon a notebook
- Dotované stravování v areálu společnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ/VŠ stavebního/technického/elektrotechnického směru
- Praxe v podobném oboru (ne automotive) min. 5 let (stavbyvedoucí, výrobní ředitel,...)
- Vůdčí osobnost s aktivním přístupem, logickým myšlením a organizačními schopnostmi
- Praxi s vedením většího množství zaměstnanců min. 50
- Odolnost vůči stresu, schopnost práce pod tlakem
- Částečná znalost personální a mzdové agendy
- Dobrou znalost MS Office

Kontaktní osoba:
Alexandra Hulíková
Telefon:
778 766 531