20 let na českém trhu

Stabilní práce ve výrobě, i bez praxe -až 34.000 Kč/m

Místo práce:
Otrokovice
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete se podílet na výrobě pneumatik pro různé typy automobilů? Nebojíte se práce a baví Vás učit se novým věcem? Pak se Vám tato nabídka bude líbit! Hledáme šikovné pracovníky na různé pozice ve výrobě. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže. Nástup dle dohody.

Náplň práce (souhrn, všechny provozy):
- Obsluha strojů při přípravě a míchání gumárenských směsí
- Řízení výrobních linek, strojů a zařízení na výrobu polotovarů
- Kompletování polotovarů na konfekčním stroji
- Kontrola kvality a dokončení pneumatiky

- mzdu po zapracování až 34 000,-/měs. (základ + příplatky za směnnost + prémie)
- příspěvek na stravu, zajištění obědů přímo v areálu pracoviště
- 5 týdnů dovolené
- poskytnutí pracovních pomůcek (obuv, oděv)
- dlouhodobou spolupráci
- pravidelný výplatní termín
- směny přesně dány dle dlouhodobého rozpisu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost
- fyzickou zdatnost
- dobrý zdravotní stav
- ochotu pracovat na směny
Mám zájem o Stabilní práce ve výrobě, i bez praxe -až 34.000 Kč/m

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Zlín
Telefon:
777 587 012