20 let na českém trhu

Koordinátor brigádníků v prodejně s nábytkem-180Kč/h.

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
180 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Hledáte skvěle placenou brigádu do konce léta? Zvládnete koordinovat větší množství brigádníků?
Pro našeho významného klienta, obchod s nábytkem v Praze, hledáme šikovného a organizačně zdatného brigádníka/brigádnici na pozici koordinátora.

Náplní práce je:
- sepisování docházek na směnu
- koordinace činností brigádníků
- zajištění plynulého provozu pracoviště

Pracovní doba určena dle pracoviště: min. 3-5x týdně, Po-Ne, čas směny cca 10:00-20:00 (začátek a konec směny je orientační)
Doba spolupráce: do konce srpna 2020

Pokud Vás brigáda zaujala, neváhejte nás kontaktovat.
- mzdové ohodnocení 180 Kč/hod
- získání praxe u jednoho z největších obchodníků s nábytkem na světě
- dobrá dostupnost na místo výkonu práce
- možnost dřívější výplaty mzdy (po předchozí domluvě formou zálohy)
- možnost další spolupráce na jiných námi nabízených brigádách
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- plnění požadované docházky
- schopnost koordinace zaměstnanců
- dobré komunikační schopnosti
Mám zájem o Koordinátor brigádníků v prodejně s nábytkem-180Kč/h.

Kontaktní osoba:
Lenka Míčková
Telefon:
730 188 159